Maszyny w kasynach online – da się wygrać?

Gra w maszyny jest bardzo prosta i praktycznie każdy zna podstawowe zasady, jakie rządzą się takimi rozgrywkami. Wystarczy pociągnąć za specjalną dźwignię, przycisnąć klawisz video, aby cała rozgrywka się rozpoczęła. Założeniem gry jest to, aby po prostu wygrać. Warto poznać sposoby na to, aby wygrywać podczas gry maszyny.

 

Szczęście czy umiejętności? Co liczy się w grach na maszynach?

Wiele osób uważa, że w grach na maszynach po prostu trzeba mieć szczęście. Ale czy to wystarczy, aby zgarnąć fortunę? Zdecydowanie nie. Jeżeli chcielibyśmy liczyć tylko na fart lub szczęście, gry maszyny na pewno nie przyniosłyby nam zbyt dużego zysku. Warto podejść do takich gier w profesjonalny sposób. Trzeba nauczyć się systemu, który pozwala na zwyciężanie w tego typu rozgrywkach.

sloty internetowe za darmo

Obserwacja maszyn kasynowych – warto czy nie?

Przed rozpoczęciem rozgrywki na konkretnej maszynie, warto poznać specyfikę danej maszyny. Dzięki temu, że zaznajomisz się z zasadami, jakie obowiązują na danej maszynie, będziesz w znacznie bardziej świadomy sposób obstawiał. Poznaj także warianty gry, na które możesz się zdecydować. Wszystko to pozwoli Ci na prowadzenie świadomej, mądrej rozgrywki. Te informacje oraz matematyka pozwolą Ci na zwiększenie szans na zwycięstwo. Oczywiście nie ma przepisu na sukces, jeżeli chodzi o gry maszyny. Jednak, jeżeli pozna się kilka podstawowych zasad, zwiększy się swoje szanse na wygraną.

 

Maszyny hazardowe bez dwóch zdań intrygują wielu graczy. Mają w sobie coś takiego, co przyciąga i powoduje, że jeżeli choć raz się na nich zagra, nie będzie można przestać. Są tak popularne głównie dlatego, że nie trzeba mieć żadnych specyficznych umiejętności, aby w nie grać. Niektóre osoby traktują gry maszyny jako rozrywkę, a inne jako sposób na zdobywanie dodatkowych pieniędzy. Tak naprawdę nie ma co się dziwić, że takie jest podejście do maszyn. W końcu gwarantują one szybki sposób na zgarnięcie całkiem sporej ilości gotówki, tak naprawdę bez żadnego wysiłku. Oczywiście, trzeba mieć świadomość, że na automatach zarówno można bardzo szybko pomnożyć kapitał, jak i go stracić. Jeżeli jednak będzie się miało tego świadomość, maszyny nie będą dla nas żadnych zagrożeniem. Trzeba po prostu pamiętać o tym, że automaty są nieprzewidywalne. Raz dają, raz odbierają pieniądze.

sloty internetowe za darmo

Podstawowe zasady gry na automatach

Warto nauczyć się, w jaki sposób grać na automatach, aby wygrać. Chcąc zacząć grać na automatach trzeba przede wszystkim przyswoić kilka podstawowych reguł. Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, jakim bankrollem dysponujesz, jaka będzie dla Ciebie najbardziej satysfakcjonująca minimalna wygrana oraz jaki jest maksymalny bankroll, który jesteś w stanie zainwestować, a po którego przekroczeniu wycofujesz się z gry. Przyjmując te zasady i znając odpowiedzi na te pytania, gry maszyny nie będą dla Ciebie zagrożeniem, a w dodatku pozwolą na właściwe postępowanie podczas rozgrywki. Musisz po prostu określić własne zasady gry i ich przestrzegać. Musisz mieć świadomość tego, że nie istnieje jeden sposób na maszyny hazardowe. Rządzą się one swoimi prawami. Dlatego rozpoczynając grę na maszynach musisz być przygotowany na każdy scenariusz, czyli, że albo wygrasz, albo przegrasz. Dlatego nigdy nie należy inwestować całego bankrollu, jaki posiadamy, ponieważ może się to po prostu źle dla nas skończyć. Przede wszystkim, należy wychodzić z założenia, że jeżeli zbyt wcześnie zainwestujemy bankrolle, po prostu gra nie potoczy się zbyt dobrze. Trzeba również pamiętać o tym, że po odniesionym sukcesie należy podjąć męską, rozsądną decyzję i w porę się wycofać. Jeżeli raz nam się poszczęściło, nie oznacza to, że ponownie również uda nam się wygrać.

 

Podstawowe pojęcia związane z grami na automatach

  • RTP

RTP to skrót od Return to Play. Jest to zaprogramowany procent zwrotu postawionych przez gracza pieniędzy. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie oznacza to, że maszyna za każdym razem zwróci graczowi ustaloną stawkę. Jeżeli maszyna została ustawiona na 97%, oznacza to, że jest to ogólny procent zwrotu maszyny, a nie procent, który otrzyma gracz w razie przegranej. Mijałoby to się z celem, ponieważ gdyby postawiło się 10 zł i przegrałoby się, maszyna zwracałaby graczowi 9,70 zł. Nie byłoby wtedy żadnego zysku dla właściciela maszyny. W końcu nie da się ukryć, że maszyny są ustawiane w taki sposób, aby zyskać jak najwięcej dla właściciela, a nie dla gracza.

sloty internetowe za darmo

  • Volatility

Jest to zmienna dotycząca ustawienia maszyn w taki sposób, aby nie wypłacała wygranych z określoną regularnością czyli np. co 5 czy 7 kręceń. Szczęśliwy układ ma pojawiać się w najbardziej możliwy losowy sposób. Dzięki temu gra na maszynach jest po prostu bardziej uczciwa dla gracza, ponieważ nic nie jest tam zaplanowane. Można więc wygrać 5 razy z rzędu lub 2 razy z rzędu przegrać. Nie ma tutaj żadnej reguły.

 

Do każdego automatu przypisany jest określony volatilty. Niektóre maszyny mają wysokie ryzyko, inne niskie. To od poziomu gracza zależy, które gry maszyny będą dla niego bardziej atrakcyjne. Na wysokie volatility powinni decydować się gracze z dużym doświadczeniem lub z dużym zasobem gotówki. Niskie volatility są natomiast przeznaczone dla początkujących graczy lub osób dysponujących ograniczonym budżetem.

 

  • Max Bet

Jest to maksymalna stawka za obrót, jaką można otrzymać podczas jednego kręcenia. Większość automatów internetowych ma ograniczoną stawkę max bet. Jest to zabezpieczenie przed praniem brudnych pieniędzy, a także przed impulsywnymi graczami, którzy są gotowi stawiać wszystko na jedną kartę i grać za wszystkie pieniądze, jakie posiadają.

 

Gracze, którzy chcą grać na wysokie stawki powinni wybierać gry maszyny, które mają wysokie volatility. Będą mogli wtedy grać na naprawdę wysokie stawki. Jednak, to że maszyna daje możliwość kręcenia nawet za kilkaset złotych w jednym obrocie nie oznacza, że przyjmuje tylko takie zakłady. Jest to jedyna maksymalna kwota, jaką można jednorazowo wrzucić do automatu.

sloty internetowe za darmo

Darmowe gry maszyny – warto?

Dzięki temu, że zdecydujesz się na grę na darmowych automatach minimalizujesz ryzyko utraty pieniędzy. Nie musisz płacić za grę, aby pozyskać rozrywkę, której poszukujesz. Gracz otrzymuje od kasyna przydatne bonusy, które może wykorzystać po to, aby się zabawić. Mogą to być wirtualne spiny lub darmowe spiny, które można wykorzystać do zdobycia gotówki.

 

Jest kilka sposobów na to, aby gry maszyny były dla nas darmowe. Przede wszystkim można wziąć udział w grze z bonusem bez depozytu. Można również skorzystać z darmowych bonusów, jakie oferują kasyna dla stałych graczy. Zwykle pojawiają się one kilka razy w tygodniu więc zagwarantują, że gry maszyny będą mogły odbywać się regularnie, bez konieczności wpłacania własnych środków na konto. Dzięki temu, że z takich opcji skorzystasz, otrzymasz dostęp do gier maszynowych zupełnie za darmo, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Dla wielu osób takie rozwiązanie będzie niezwykle korzystne i przede wszystkim nie będzie wiązało się z żadnym ryzykiem finansowym. Na pewno bardzo dobrze się wtedy na tym wyjdzie, bez dwóch zdań.