Wymagany obrót

luckyladyscharmdeluxe

Darmowe pieniądze nie są do końca takie dla nas jak to może się wielu osobą wydawać, by wypłacić bonus za sama rejestracje należy grać tymi pieniędzmi – ogólnie jak to jest przyjęte w kasynach, kiedy można wypłacić pieniądze które dostaliśmy w prezencie i czy w ogóle można

Bonus w kasynach tylko z pozoru wyglądają na szybkie i łatwe pieniądze za darmo. Oczywiście kasyna proponując takie rozwiązanie nie oddaje środków bez żadnych warunków czy oczekiwań ze strony gracza. Do typowych zabezpieczeń należy wymagany obrót. Gracze bardzo często zapominają czytać regulaminy i przypominają sobie o nich dopiero dokonując wypłaty.

Bo przykra prawa jest taka, że posiadanie funduszy na koncie gracza nie jest równoznaczne z posiadaniem ich na koncie bankowym. A więc wyżej wspomniany wymagany obrót to liczba mówiąca ile razy należy obrócić otrzymanym bonusem obstawiając podczas naszej gry w kasynie zanim będzie możliwa wypłata środków. Generalnie im większe wartości bonusu tym większy jest wymagany obrót.

leighton_michael_big_645

Aby jednak jeszcze bardziej utrudnić możliwość wypłacenia darmowych pieniędzy większość kasyn wycofała niektóre gry z możliwości obrócenia bonusem. Czyli dostając bonus na start nie ma możliwości wzięcia udziału w rozgrywce na wykluczonych grach.

Podsumowując, bonusy to ciekawa oferta, aczkolwiek jak to w życiu bywa nic nie jest za darmo i żeby rzeczywiście wypłacić tę pieniądze trzeba długo i ryzykownie grać.